W pierwszym dniu zawodów, w 4 rozlosowanych grupach łącznie udział wzięło 19 zespołów. Toruńscy strażacy stoczyli w tym dniu 4 pojedynki nie przegrywając żadnego z nich i nie tracąc żadnej bramki. Do drugiego dnia zawodów przystąpiły po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup. Dążąc do zwycięstwa w nowych już grupach eliminacyjnych Torunianie rozegrali 3 mecze również bez porażki i z pierwszego miejsca zakwalifikowali się do półfinału a następnie do finału rozgrywek. 

Każdy z zawodników Komendy Miejskiej PSP z Torunia wykazał się ogromnym zaangażowaniem w rozgrywane mecze, a będąc na boisku nie szczędził sił, co zaprocentowało kolejnym zwycięstwem na zawodach o tak wielkiej randze w naszym województwie.

 

Skład drużyny KM PSP w Toruniu: 

Rafał Krzywania, Tomasz Sobański, Tomasz Zieliński, Dawid Szkodziński, Gołumski Paweł, Krawczyk Marcin, Chrzanowski Michał, Dobek Dariusz, Gęsicki Radosław, Łotysz Robert, Jóźwicki Błażej, Kucharski Marcin, Grodzicki Miłosz. Kierownicy: Piotr Łęgosz, Robert Czajkowski.

 

Wyniki:

Grupa B:

KM PSP Toruń – KP PSP Świecie 8:0

KM PSP Toruń – KP PSP Aleksandrów Kujawski 5:0

KM PSP Toruń – KP PSP Golub Dobrzyń 7:0

KM PSP Toruń – KP PSP Rypin 5:0

 

Ćwierćfinały:

Grupa F:

KM PSP Toruń – KM PSP Włocławek 2:2

KM PSP Toruń – KP PSP Chełmno 4:1

KM PSP Toruń – KP PSP Brodnica 4:0

 

Półfinał:

KM PSP Toruń – KM PSP Bydgoszcz 8:2

 

Finał:

KM PSP Toruń – KP PSP Sępólno Krajeńskie 3:3 (rzuty karne 3:2)

 

Na mistrzostwach przyznano także nagrody indywidualne dla zawodników naszej reprezentacji. Otrzymali je – Krzywania Rafał (najlepszy bramkarz) oraz Tomasz Sobański (MVP turnieju).

STATYSTYKA 2019

ILOŚĆ WYJAZDÓW W LATACH 2003 - 2019