21 i 23 listopada br. w Stolnie oraz w Unisławiu odbyły się XIII Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej. Tym razem gospodarzem Mistrzostw była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chełmnie. Po dwóch dniach rozgrywek naszej drużynie udało się obronić tytuł Mistrza Województwa z ubiegłego roku.

Drużyna KM PSP Toruń wystąpiła w następującym składzie: Tomasz Sobański, Tomasz Zieliński, Patryk Ciężkowski, Robert Majewski, Rafał Krzywania, Paweł Jachowski, Bartłomiej Kowalski, Patryk Smolarz, Michał Lewandowski. Kierownikiem drużyny był Piotr Łęgosz.

Ponadto najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik naszej drużyny – Patryk Smolarz, natomiast najlepszym bramkarzem Rafał Krzywania.

WYNIKI MECZÓW

I dzień rozgrywek

KM PSP Toruń – KP PSP Nakło Nad Wisłą 6:0

KM PSP Toruń – KP PSP Żnin 5:1

KM PSP Toruń – KP PSP Mogilno 10:0

KM PSP Toruń – KP PSP Wąbrzeźno 10:1

II dzień rozgrywek

KM PSP Toruń – KP PSP Aleksandrów Kujawski 4:0

KM PSP Toruń – KM PSP Grudziądz 4:2

KM PSP Toruń – KM PSP Brodnica 3:1

Półfinał: KM PSP Toruń – KP PSP Chełmno 6:0

Finał: KM PSP Toruń – KM PSP Włocławek 5:1

STATYSTYKA 2019

ILOŚĆ WYJAZDÓW W LATACH 2003 - 2019