21 października br. Komendant Miejski PSP w Toruniu – bryg. mgr inż. Robert Wiśniewski wyróżnił nagrodą pieniężną zawodników XIV Mistrzostw Województwa Kujawsko – Pomorskiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej. W Mistrzostwach, które odbyły się w dniach 1 i 3 października w Lipnie łącznie wzięło udział 12 zawodników.

1 i 3 października 2019 r. na terenie powiatu lipnowskiego odbyły się XIV Kujawsko -Pomorskie Mistrzostwa Strażaków w Piłce Halowej. 1 października br. przeprowadzono rozgrywki eliminacyjne poszczególnych grup na dwóch halach sportowych: przy Szkole Podstawowej w Skępem oraz przy Zespole Szkół w Lipnie, natomiast 3 października mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe oraz finał zostały rozegrane na hali sportowej przy Zespole Szkół w Lipnie. Patronat nad Mistrzostwami objął Starosta Lipnowski.

Mianowania w służbie przygotowawczej i nagrody za reprezentowanie KM PSP w Toruniu w sporcie pożarniczym

29 czerwca br. na Stadionie Miejskim im. Grzegorza Duneckiego w Toruniu zostały przeprowadzone XI Zawody Sportowo – Pożarnicze Jednostek OSP Powiatu Toruńskiego. W zawodach brało udział 27 drużyn, w tym 14 drużyn męskich, 5 drużyn kobiecych oraz 8 Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych: 5 chłopięcych i 3 dziewczęce.

VII MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO - POMORSKIEGO "NAJTWARDSZY STRAŻAK".

WYNIKI

21 i 23 listopada br. w Stolnie oraz w Unisławiu odbyły się XIII Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej. Tym razem gospodarzem Mistrzostw była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chełmnie. Po dwóch dniach rozgrywek naszej drużynie udało się obronić tytuł Mistrza Województwa z ubiegłego roku.

Tytuł mistrzowski dla Ukrainy - drużyny, która pokonała nas w ćwierćfinale. Skład tej drużyny oparty był na zawodnikach ukraińskiej ekstraklasy futsalu.

Polska uplasowała się na 5 miejscu. Zagraliśmy 11 meczów, z czego wygraliśmy 9. Byliśmy najskuteczniejszą drużyną całego turnieju zdobywając, aż 53 bramki, a tracąc tylko 7 (jak na debiut to znakomity wynik).

W turnieju wzięło udział 81 drużyn z 54 państw.