VII MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO - POMORSKIEGO "NAJTWARDSZY STRAŻAK".

 

WYNIKI

 

21 i 23 listopada br. w Stolnie oraz w Unisławiu odbyły się XIII Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej. Tym razem gospodarzem Mistrzostw była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chełmnie. Po dwóch dniach rozgrywek naszej drużynie udało się obronić tytuł Mistrza Województwa z ubiegłego roku.

 

Tytuł mistrzowski dla Ukrainy - drużyny, która pokonała nas w ćwierćfinale. Skład tej drużyny oparty był na zawodnikach ukraińskiej ekstraklasy futsalu.

Polska uplasowała się na 5 miejscu. Zagraliśmy 11 meczów, z czego wygraliśmy 9. Byliśmy najskuteczniejszą drużyną całego turnieju zdobywając, aż 53 bramki, a tracąc tylko 7 (jak na debiut to znakomity wynik).

W turnieju wzięło udział 81 drużyn z 54 państw.

VI MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO - POMORSKIEGO W FIREFIGHTER CHALLENGE.

 

WYNIKI

 

Nasi koledzy: sekc. Rafał Szrejter Młodszy ratownik – kierowca Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 1 i str. Michał Raciniewski – Stażysta Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 2 wraz z drużyną hokeja na trawie Pomorzanina Toruń w dniach 16-18 lutego 2018 r. zdobyli brązowy medal Halowego Klubowego Pucharu Europy. Rozgrywki odbyły się w Mińsku na Białorusi.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

W dniu 02W dniach 7-9 lutego 2018 roku, w Warszawie, już po raz dziewiąty, rozegrano Międzynarodowy Turniej Służb Mundurowych w Halowej Piłce Nożnej im. podkom. Andrzeja Struja o Puchar Komendanta Głównego Policji. Honorowy patronat nad turniejem objęli Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

W skład reprezentacji Polski Państwowej Straży Pożarnej weszło dwóch zawodników z KM PSP w Toruniu: Rafał Krzywania (JRG 3) oraz Bartłomiej Kowalski (JRG Chełmża).

W dniach 6 oraz 8 listopada 2017 r. w Rypinie odbyły się „XII Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej ”, w których udział wzięło 16 reprezentacji komend miejskich i powiatowych Państwowej Straży Pożarnej województwa kujawsko-pomorskiego. Zwycięstwo w mistrzostwach odniosła reprezentacja Komendy Miejskiej PSP w Toruniu. Była to już czwarta z rzędu wygrana naszej reprezentacji. Dodatkowo najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Tomasz Sobański z KM PSP Toruń.

STATYSTYKA 2018

ILOŚĆ WYJAZDÓW W LATACH 2003 - 2018