Mianowania w służbie przygotowawczej i nagrody za reprezentowanie KM PSP w Toruniu w sporcie pożarniczym

29 czerwca br. na Stadionie Miejskim im. Grzegorza Duneckiego w Toruniu zostały przeprowadzone XI Zawody Sportowo – Pożarnicze Jednostek OSP Powiatu Toruńskiego. W zawodach brało udział 27 drużyn, w tym 14 drużyn męskich, 5 drużyn kobiecych oraz 8 Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych: 5 chłopięcych i 3 dziewczęce.

VII MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO - POMORSKIEGO "NAJTWARDSZY STRAŻAK".

 

WYNIKI

 

21 i 23 listopada br. w Stolnie oraz w Unisławiu odbyły się XIII Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej. Tym razem gospodarzem Mistrzostw była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chełmnie. Po dwóch dniach rozgrywek naszej drużynie udało się obronić tytuł Mistrza Województwa z ubiegłego roku.

 

Tytuł mistrzowski dla Ukrainy - drużyny, która pokonała nas w ćwierćfinale. Skład tej drużyny oparty był na zawodnikach ukraińskiej ekstraklasy futsalu.

Polska uplasowała się na 5 miejscu. Zagraliśmy 11 meczów, z czego wygraliśmy 9. Byliśmy najskuteczniejszą drużyną całego turnieju zdobywając, aż 53 bramki, a tracąc tylko 7 (jak na debiut to znakomity wynik).

W turnieju wzięło udział 81 drużyn z 54 państw.

VI MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO - POMORSKIEGO W FIREFIGHTER CHALLENGE.

 

WYNIKI

 

Nasi koledzy: sekc. Rafał Szrejter Młodszy ratownik – kierowca Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 1 i str. Michał Raciniewski – Stażysta Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 2 wraz z drużyną hokeja na trawie Pomorzanina Toruń w dniach 16-18 lutego 2018 r. zdobyli brązowy medal Halowego Klubowego Pucharu Europy. Rozgrywki odbyły się w Mińsku na Białorusi.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

STATYSTYKA 2018

ILOŚĆ WYJAZDÓW W LATACH 2003 - 2018