28 października 2019 r. w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu, podczas odprawy służbowej z naczelnikami wydziałów i dowódcami JRG oraz ich zastępcami, Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu bryg. Robert Wiśniewski wręczył mł. asp. Piotrowi Różyckiemu – Starszemu operatorowi sprzętu specjalnego nagrodę jubileuszową za 20 lat pracy i służby.

Ponadto Komendant Miejski PSP w Toruniu wręczył mł. bryg. Dariuszowi Fabisiak – Naczelnikowi Wydziału Operacyjno-Szkoleniowego nagrodę Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych oraz duży wkład pracy w realizację zadań z zakresu przyznania dotacji jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w szeregach Państwowej Straży Pożarnej!

STATYSTYKA 2018

ILOŚĆ WYJAZDÓW W LATACH 2003 - 2018

KOMUNIKAT DLA INTERESANTÓW

W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 – „koronawirusa", aby skutecznie chronić zdrowie klientów Urzędu i naszych pracowników, zwracam się do Państwa z prośbą o wyrozumiałość i zrozumienie dla przyjętego sposobu postępowania w tym okresie.

Zmiany dotyczą przede wszystkim przyjęć klientów Urzędu tzn.:

  • ograniczamy możliwość umawiania się w siedzibie Urzędu,
  • wizyta w siedzibie Urzędu możliwa będzie wyłącznie po wcześniejszym jej umówieniu telefonicznym, w przypadkach niecierpiących zwłoki,
  • w sytuacjach, w których nie jest to konieczne, prosimy o wyłączny kontakt telefoniczny lub pisemny (za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej).

Procedury te będą obowiązywały do odwołania, o czym będziemy informować Państwa na bieżąco. 

Dane kontaktowe:

  • sekretariat/fax 56 611 92 00 / 56 611 92 12
  • e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.